HIKVISION.BIZ.UA
+380664678834 +380443336834
Електронна пошта
info@hikvision.biz.ua
Цілодобово 24/7
Наш Адреса
Киев, Жилянская, 118
ПН-ПТ 10:00-18:00

Відеодзвінки

Відеодзвінки

Дверний відеодзвінок – навіщо потрібен?

Будь-яка людина прагне максимально убезпечити своє житло та майно, використовуючи для цього різні способи. Одним із найнадійніших методів є відеодзвінок . Його сьогодні можна зустріти на кожних третіх дверях у житловому будинку, офісі, підприємстві. З його допомогою можна дізнатися, хто прийшов у гості не залишаючи квартиру, і вирішити, чи варто пускати відвідувача чи ні. Такий пристрій є додатковим механізмом, який у разі потреби надійно блокує двері. Принцип його роботи нагадує всім знайомий відеодомофон, який має багато корисних функцій, при цьому відеодзвінок є простим у використанні.

Дверной видеозвонок

Стандартний дверний відеодзвінок активується натисканням кнопки, яка:

● подає звуковий сигнал;

● автоматично фотографує відвідувачів;

● візуально контролює простір перед камерою.

Більш дорогі професійні пристрої мають вбудоване ІЧ-підсвічування, датчик руху, ведуть спостереження через інтерент, включають автовідповідач, якщо господарів квартири немає вдома, а також виконують ряд інших властивостей. Основне цільове призначення домофонів та відеодзвінків – запобігання проникненню сторонніх осіб у закрите приміщення. Незалежно від функціональності, відеодзвінки мають загальну конструкцію:

● накладна панель з кнопкою виклику та камерою;

● панель керування з екраном;

● елементи живлення;

● канал зв'язку (у провідних моделях застосовується з'єднувальний кабель, у бездротових використовується приймач-передавач).

На сучасному ринку представлений широкий асортимент дверних відеодзвінків від вітчизняних та зарубіжних виробників. Усі вони мають різну вартість, з технічних характеристик. Бюджетніші моделі використовують чорно-білу камеру, в дорогих пристроях відеообладнання передає кольорову картинку з високою роздільною здатністю. У бездротових зразках передача інформації здійснюється за Wi-Fi, GSM або радіоканалом. Це забезпечує комфорт та зручність експлуатації, оскільки через інтернет можливий віддалений контроль майданчика біля квартири через відеоочок, а вбудований GSM модуль забезпечує зв'язок візитера та господаря житла через мобільний зв'язок. Бездротові відеодзвінки можна встановити в будь-якому зручному місці, з якого сигнал передаватиметься на значні відстані. Дротові аналоги монтуються виходячи з довжини кабелю, коштують вони недорого і найчастіше застосовуються саме в квартирах, а не в промислових масштабах. Для домашнього використання можна вибрати прості моделі з базовим набором функцій, які мають доступну вартість та невибагливі у налаштуваннях.

За рахунок розвитку технологій купити багатофункціональний пристрій не проблема, варто ознайомитися з доступним модельним рядом і придбати техніку в спеціалізованому магазині. Наш торговий майданчик є офіційним представником марки Хіквіжн, тому у нас цю продукцію можна купити за ціною від виробника та з гарантією.

Купити відео дзвінок - ціна краща в Україні

У нашому інтернет-магазині можна купити відеодзвінок , не виходячи з дому. Ряд моделей є повноцінними системами для відеозв'язку, інші можуть додатково комплектуватися камерами, мікрофонами та іншими елементами. Цей пункт є особливо важливим для власників приватних будинків, дач, котеджів за містом.

Купить видео звонок

На відеодзвінок ціна залежить від різних факторів, серед них можна виділити такі:

● функціональність;

● бренд;

● ударостійкість;

● сумісність із іншим обладнанням;

● рівень передачі сигналу;

● можливість доукомплектації;

● наявність додаткових можливостей.

Також важливо, щоб панель мала зрозумілий інтерфейс та гарантію від виробника, тільки так можна помістити свій будинок під захист та контроль. У нашому каталозі представлені моделі, які задовольнять потреби кожного клієнта. По телефону можна отримати консультацію у досвідчених менеджерів, які підберуть модель, зручний варіант оплати та оформлять доставку до будь-якої точки країни.


Інші види домофонів:

Видеодомофоны

Відеодомофони

IP-домофоны

IP-домофони

Аудиодомофоны

АудіодомофониУ цій категорії немає товарів.