HIKVISION.BIZ.UA
+380664678834 +380443336834
Електронна пошта
info@hikvision.biz.ua
Цілодобово 24/7
Наша Адреса
Київ, Жилянська, 118
ПН-ПТ 10:00-18:00

Про нас

Hikvision – визнаний світовий лідер у виробництві систем відеоспостереження. Компанія Hikvision, заснована у 2001 році, пройшла шлях від невеликої організації зі штатом 28 осіб до глобальної корпорації, яка налічує понад 20 000 співробітників, включаючи 9 000 інженерів R&D. Завдяки найсильнішій команді розробників та безперервному впровадженню інновацій компанія протягом кількох років займає лідируючі позиції на ринку систем відеоспостереження та безпеки. Продуктова лінійка Hikvision включає цифрові, мережеві та гібридні відеореєстратори, відеосервери, плати відеозахоплення, IP-камери високої роздільної здатності і швидкісні поворотні купольні камери. Hikvision просуває ключові технології кодування аудіо та відео, обробки відеозображення та зберігання даних, а також такі перспективні технології, як хмарні обчислення, big data та deep learning (глибоке навчання). Крім ринку відеоспостереження Hikvision пропонує рішення для розумного будинку, промислової автоматизації та робототехніки згідно з своєю довгостроковою стратегією розвитку.

Глобальна мережа Hikvision представлена головним офісом у Китаї та 33 торговими представництвами у країнах Європи, Азії та Америки. Продукція Hikvision успішно застосовується у більш ніж 150 країнах.

Динамічний зростання та унікальна продукція дозволяють Hikvision залишатися виробником обладнання для відеоспостереження №1 у світі (згідно з дослідженням IMS Research "World Market for CCTV and Video Surveillance Equipment Report"). Компанія протягом кількох років входить до рейтингу A&S Security 50, що включає 50 найкращих компаній на світовому ринку безпеки (№1, у категорії "Відеоспостереження"). Ринкова капіталізація Hikvision на фондових біржах складає $12.1 мільярдів.

Інтернет-магазин Hikvision.biz.ua було відкрито у 2017 році, у тому ж році було затверджено схему дворівневого партнерства для роботи на українському B2B ринку. Дистриб'юторами устаткування є лідери над ринком систем безпеки.