HIKVISION.BIZ.UA
+380664678834 +380443336834
Електронна пошта
info@hikvision.biz.ua
Цілодобово 24/7
Наш Адреса
Киев, Жилянская, 118
ПН-ПТ 10:00-18:00

Зчитувачі карт

 
 
Особенности:ОС Windows 98/Me/2K/XP/2007/7/8/10, Unix, and LinuxПоддерживает ISO 14443 тип А/В и ISO ..
Розмір обладнання: 117х67х14 мм Формат карт: Mifare, CPU, EM
7 323грн.
7 323грн.
Особенности:ОС Windows 98/Me/2K/XP/2007/7/8/10, Unix, and LinuxПоддерживает ISO 14443 тип А/В и ISO ..
Розмір обладнання: 117х67х14 мм Формат карт: Mifare, CPU, EM
Особенности:ОС Windows 98/Me/2K/XP/2007/7/8/10, Unix, and LinuxСчитывает номер с Mifare картыСчитыва..
Розмір обладнання: 123х95х27 мм Формат карт: Mifare та CPU
5 639грн.
5 639грн.
Особенности:ОС Windows 98/Me/2K/XP/2007/7/8/10, Unix, and LinuxСчитывает номер с Mifare картыСчитыва..
Розмір обладнання: 123х95х27 мм Формат карт: Mifare та CPU
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Зчитувачі карт

Зчитувач магнітних карток доступу

У кожної сучасної людини обов'язково є в наявності хоч одна магнітна карта - банківська, дисконтна, робоча та ін. Щоб рахувати з них необхідну інформацію, потрібен картридер для пластикових карток . Сьогодні цей пристрій активно застосовується в різних сферах діяльності, за його допомогою можна ідентифікувати людину, зняти оплату, нарахувати бонуси, забезпечити безпеку підприємств від проникнення осіб без доступу та ін. пр. Раніше все це займало багато місця, а сьогодні їх успішно замінили карти, які завжди можна носити із собою у кишені чи гаманці. Часто зчитувач магнітних карток купують компанії, які займаються фінансами, торгівлею або мають великий штат співробітників.

Считыватель магнитных карт

Чутлива електроніка здатна щодня обробляти великий потік інформації за короткий час, що допомагає оптимізувати багато робочих процесів. Зчитувач карток також можна зустріти в будь-якому магазині торговому центрі, кафе.

Як відомо, сучасні пластикові карти містять магнітну смугу, з якої і зчитується необхідна інформація. Невеликий екран або індикатор відображає успішність зчитування інформації, зняття грошей та бонусів. На сьогоднішній день існує величезний асортимент пристроїв даного типу, умовно вони поділяються на вбудовані, навісні та настільні. Вбудовані та навісні використовуються в POS-системах супермаркетів, ресторанів та інших закладів. Настільні пристрої мають ті ж функції, основна різниця полягає в способі встановлення та експлуатаційних можливостях (можливе застосування не тільки для розрахунку на торгових точках, але і для ідентифікації співробітників, визначення їх прав доступу).

Обладнання для зчитування пластикових карток є частиною СКУД, часто працює в парі з електронними замками. Залежно від функцій можна виділити 2 класифікації:

● зчитувач, застосовується для інтеграції з мережевими або автономними СКД. Для функціонування потрібне підключення до контролера;

● зчитувач-контролер, що являє собою готову до експлуатації систему.

Використовувати зчитувачі карток, як і dvr реєстратор , можна не тільки в приміщеннях, але й на вулиці, для цього виробники розробили моделі з високим ступенем захисту від пилу та вологи. Кожен пристрій розрахований на необмежену кількість проведень карткою. Існують сучасніші безконтактні зчитувачі, які функціонують на основі технології RFID. Такий прилад має компактні габарити, зчитує радіосигнали на великому радіусі та безпечний для оточення.

Зчитувальні пристрої пластикових карт за типом магнітних смуг, що зчитуються, діляться на висококоерцитивні і низькокоерцитивні. Карти зі смугою HiСo більш надійні, оскільки їх магнітна смуга не так піддається розмагнічування, як у карт LoCo. Зчитувач карток доступу компактний і не вимагає великої площі для встановлення, до терміналу він під'єднується по роз'єму PS/2 або USB. Деякі сучасні моделі можуть також сканувати відбитки пальців або читати смарт-картки. Придбати цей пристрій - значить убезпечити свій бізнес. Встановлення та налаштування зчитувача варто довірити фахівцям, які мають досвід у всьому, що пов'язано з установкою системи контролю та управління доступом. Вартість робіт коштуватиме недорого, як і ціна самого зчитувача. Щоб він якомога довше радував своєю функціональністю, варто віддати перевагу якісним зразкам від перевірених брендів. Економити на них не варто, адже хороший зчитувач карток має надійність і високу якість складання.

Купити рідер для пластикових карток. Ціна зчитувачів магнітних карток

На сьогоднішній день купити рідер для пластикових карток можна в будь-якій точці світу, оскільки багато брендів займаються виготовленням даних пристроїв. Якщо вас цікавить якість за доступною ціною, рекомендуємо звернути увагу на вироби китайської марки Хіквіжн, які продаються в нашому інтернет-магазині. У нас кожен покупець може купити зчитувач карток за доступною ціною з доставкою в будь-яке місто. Досвідчені консультанти нададуть вичерпну консультацію щодо будь-якого обладнання, будь то панель домофону , відеокамера або будь-яка інша техніка для організації безпеки.

На зчитувач магнітних карток ціна доступна кожному покупцю, при цьому вона гарантовано окупиться з часом. З нею можна швидко та ефективно автоматизувати бізнес, забезпечити безпеку на роботі та залучити нових клієнтів у тій чи іншій сфері. Сьогодні рідери карток затребувані як ніколи в багатьох установах. Їхнє придбання продемонструє оточуючим ваше прагнення йти в ногу з часом та бажання підтримувати організаційний порядок.

Придбати цей пристрій за доступною ціною та з гарантією від виробника - не проблема. У каталозі нашого магазину ви можете ознайомитись з доступним модельним рядом у будь-який час, не виходячи з дому. Всі наші товари мають високу якість і відповідають міжнародним стандартам. Виробник Хіквіжн здійснює ретельний контроль своєї техніки кожному етапі, тому появи шлюбу виключено. З новими картридерами кожен бізнесмен налагодить бізнес-процеси, вірно організує робочі місця персоналу, ефективно збільшить ефективність продажів і т.д. Широкий спектр застосування карт порадує навіть найвибагливіших споживачів:

● оплата товарів та послуг;

● авторизація в ОС комп'ютера;

● організація системи контролю доступу;

● робота із соціальними картами;

● роздрібна торгівля;

● різні програми лояльності.

У нашому каталозі асортимент зчитувачів карток має технічні описи, фотографії та вказівку прайсу, тому кожен гість сайту зможе собі особисто підібрати найбільш оптимальний варіант на свій смак та гаманець.


Категорії обладнання для контролю доступу:

Устройства управления доступом

Пристрої керування доступом

Блоки управления дверьми

Блоки керування дверима

Считыватели отпечатков пальцев

Зчитувачі відбитків пальців

Системы распознавания лиц

Системи розпізнавання осіб

Терминалы учета рабочего времени

Термінали обліку робочого часу

Терминалы контроля доступа

Термінали контролю доступу