HIKVISION.BIZ.UA
+380664678834 +380443336834
Електронна пошта
info@hikvision.biz.ua
Цілодобово 24/7
Наш Адреса
Киев, Жилянская, 118
ПН-ПТ 10:00-18:00

Призначення домофонів

Призначення домофонів

Призначення домофонів Hikvision:Домофоны для квартиры

Домофони для квартири

Домофоны для дома

Домофони для дому

Многоквартирные домофоны

Багатоквартирні домофони

Домофоны для офиса

Домофони для офісу
Супутні категорії:

Виды домофонов

Види домофонів

Комплектующие для домофонов

Комплектуючі для домофонівДомофони Hikvision з'явилися нещодавно, але вже встигли стати популярними серед мільйонів споживачів. Увага клієнтів привертає як вартість даних товарів, а й їх хороші технічні характеристики. Призначення домофонів Хіквіжн полягає в тому, щоб убезпечити житло від зломів, бомжів та гір сміття на сходовому майданчику. Домофони встановлюються і приватні підприємства, оскільки відвідування контор закритого типу мають бути суворо за дозволом. Захисні системи розробляються таким чином, щоб зовні ідеально вписатися в будь-який інтер'єр, тому вони виконані у різних дизайнерських рішеннях різної колірної гами.

Назначение домофонов Hikvision

Якісні домофони передають чистий звук, облаштовані функцією шумопоглинання. Це означає, що шум від проїжджої частини, наприклад, не завадить почути інформацію про відвідувача. Процес монтажу та налаштування домофонів настільки простий, що можна власними руками виконати монтаж за короткий період часу. Пристрій підтримує протокол DHCP, мережні налаштування домофону налаштовуються автоматично, але вони можуть коригуватися і вручну. Блок керування з кнопками підсвічується, у темний час доби це дуже зручно і вся інформація легко зчитується з РК-екрана. Домофони Хіквіжн мають ряд переваг:

● просте встановлення та налаштування;

● якісне складання;

● блок керування клавішний, є вбудований мікрофон, динамік, тривожні входи для підключення приладів сигналізації зробили автовідповідачі найкращим рішенням для будь-якого приміщення чи об'єкта.

Перед тим, як купувати домофон, слід дізнатися, які види пристрою пропонує сучасний ринок електроніки:

● IP домофони, їх називають пристроями нового покоління, тому що в них є функція SMART, є можливість переглядати віддалено через інтернет відео, відкривати двері, підключити домофон через WiFi, використовувати карту microSD;

● відеодомофони, являють собою звичайні пристрої, які дають можливість керувати доступом та переглядати відеозаписи. Можна ще до них підключити камеру та вивести на екран два записи;

● аудіодомофон, цей пристрій називають найпримітивнішим засобом контролю, який дозволяє лише чути звук.

Домофони для заміського будинку або квартири оснащені кольоровою камерою та дисплеєм з високою роздільною здатністю та великою кількістю мегапікселів. Не має значення для яких цілей ви купуєте домофон, здійснити монтаж самостійно не виникне жодних проблем, головне дотримуватися інструкції.

Жителі багатоквартирних будинків, у яких стоять звичайні залізні вхідні двері, щодня відчувають незручності з відвідуванням гостей. Щоб когось впустити, потрібно спуститися вниз і відчинити двері. Щоб уникнути такої незручності встановлюють багатоквартирні панелі викликів . Пристрій контролю для багатоповерхових будинків складається з:

● переговорного пристрою, що знаходиться у кожній квартирі;

● панелі виклику на вхідних дверях;

● електронний замок, який керується дистанційно.

Багатоквартирні панелі викликають випускають в захисному корпусі. Він сприяє хорошому захисту від пилу, бруду, вологи та екстремальних температур. Різні моделі домофонів можуть бути оснащені камерою високої роздільної здатності, LED підсвічуванням, динаміками та мікрофоном.

Широкий вибір домофонів Хіквіжн представлено на сайті нашого інтернет-магазину. Зробіть своє життя безпечним і простіше разом з домофонами Хіквіжн.

У цій категорії немає товарів.