HIKVISION.BIZ.UA
+380664678834 +380443336834
Електронна пошта
info@hikvision.biz.ua
Цілодобово 24/7
Наш Адреса
Киев, Жилянская, 118
ПН-ПТ 10:00-18:00
Де купити відеодомофон в Україні?

Де купити відеодомофон в Україні?

Нещодавно якісні відеодомофони були доступні лише великим фірмам, офісним компаніям, власникам великих приватних територій. На сьогоднішній день це прогресивне технічне обладнання доступне широкому колу споживачів, тому комплект відеодомофону намагаються придбати всі, хто піклується про збереження майна та безпеку життя. Надійний відеодомофон забезпечує якісне зображення та точну передачу голосу для швидкої ідентифікації гостей, тому це обладнання - вибір далекоглядних споживачів.

До основних переваг відеодомофонів належать:

● швидка та точна ідентифікація відвідувачів;

● проста експлуатація та керування;

● наявність ІЧ-підсвічування та підтримка режиму нічного бачення;

● відеореєстрація та фотографування гостей;

● стійкість до будь-яких погодних умов та температурних перепадів;

● можливість доукомплектування додатковим обладнанням.

Перед тим, як вибрати відеодомофон, варто розібратися в особливостях цього обладнання, а також розуміти, які складові входять до стандартного комплекту (камери, дисплей, динаміки, мікрофон, кнопка виклику, панель керування). Більш сучасні моделі можуть комплектуватися картою пам'яті, щоб вести запис всього, що відбувається, а також датчиками тривоги, роз'ємом для приєднання до лінії телефону, гучним зв'язком.

Купить видеодомофон в Украине

Якісні домофони від провідних виробників мають міцний антивандальний корпус, який оберігає механізм багатьох зовнішніх факторів, які можуть призвести до поломок. Деякі сучасні зразки підтримують функцію інтернет-з'єднання, яка сповіщає про прихід гостей ще оперативніше. Сам відеодомофон у комплекті коштуватиме дешевше, ніж його компоненти окремо. Якщо домофон підключається до Ethernet або Wi-Fi, можна використовувати пристрій далеко від дому. Це дозволяє у віддаленому доступі відчиняти двері через телефон або планшет. Що стосується дисплея, то варто віддати перевагу моделям з кольоровим сенсорним LCD дисплеєм із співвідношенням 4:3 та 16:9 та роздільною здатністю від 320х240 до 1024х600. Вартість відеодомофонів залежить саме від якості моніторів. Відеодомофони можуть обладнатися однією і більше камерою, щоб давати максимум інформації про те, що відбувається на сходовій клітці, у під'їзді, біля дверей. Кількість камер залежатиме від кількості каналів відеозв'язку. Щодо живлення, квартирний відеодомофон має або вбудований, або зовнішній блок живлення. Моделі з вбудованим блоком виглядають компактніше і естетичніше, проте у разі поломок їх буде проблематично розібрати і усунути причину несправності.

Кожен відеодомофон має вбудовану пам'ять, на якій зберігають відео, зроблені в момент натискання кнопки виклику. У середньому обсяг пам'яті розрахований на 128 фотографій. Максимальна кількість фотографій, які може зробити прилад, залежатиме від того, яку модель ви оберете. Поліпшити якість відеоматеріалу, його роздільну здатність та кольору можна, якщо відеодомофон підтримує можливість розширення пам'яті установкою карти microSD.

Сучасні моделі відеодомофонів відрізняються між собою принципом функціонування та технічними характеристиками. Існують цифрові та аналогові відеодомофони, з передачею кольорових та чорно-білих картинок. Щороку виробники даного обладнання готові тішити своїх споживачів десятками нових моделей на будь-який смак. Щоб недорого можна було купити відеодомофон Україна , скористайтесь послугами інтернет-магазину Хіквіжн. Під час вибору домофону враховуйте кількість камер, кут огляду, кольоровість зображень, відстань між камерами та основним блоком, кількість абонентів, матеріал корпусу, фокусування камер, тип замку та додаткові функції. У каталозі магазину Хіквіжн представлена лише фірмова продукція Hikvision, яку можна придбати з доставкою додому. Вказівка докладних технічних характеристик допоможе швидше зробити замовлення. Цей торговий майданчик забезпечує своїм клієнтам першокласний сервіс, технічну підтримку та гарантійне обслуговування.

 11.01.2019
 (181 переглядів)