HIKVISION.BIZ.UA
+380664678834 +380443336834
Електронна пошта
info@hikvision.biz.ua
Цілодобово 24/7
Наш Адреса
Киев, Жилянская, 118
ПН-ПТ 10:00-18:00
Системи контролю робочого часу Hikvision

Системи контролю робочого часу Hikvision

Сучасні системи контролю робочого часу надають унікальну можливість обліку часу на сучасних продуктивних комплексах, офісах та інших об'єктах з великою кількістю співробітників. Кожен керівник того чи іншого підприємства зобов'язаний забезпечити ефективне управління робочим часом своїх підлеглих та персоналу. Продумане використання трудового годинника забезпечує ефективну працездатність та продуктивність підприємства, збільшення прибутку, а також справедливу оплату праці.

Проблемою багатьох підприємств є часті запізнення співробітників, сума зарплати за такі запізнення може досягати до 15% від загального фонду. Якщо ж використовувати системи контролю робочого часу , то можна досягти справедливої оплати праці та скоротити рівень запізнень та підвищити продуктивність праці. Також така система допоможе бухгалтеру вести табелі робочого часу за період дня, тижня, місяця та нараховувати правильну зарплату одним натисканням кнопки. Системи виробництва Хіквіжн дозволяють відстежити місцезнаходження співробітників. Встановити СУРВ можна за 20 хвилин, у комплекті є все необхідне, тому монтаж може виконати будь-яка людина з елементарними знаннями комп'ютерної техніки.

Системы контроля рабочего времени

Завдяки СУРВ можна забути про рукописні журнали, досить просто прикладати до зчитувача палець, брелок, картку з чіпом або ввести код на клавіатурі у терміналу. Усі події накопичуються або у пам'яті ПК, або у пам'яті терміналу. Для створення звітів робочого часу встановлюється спеціальне програмне забезпечення, в якому заздалегідь налаштовуються робочі графії співробітників з урахуванням свят, вихідних, відпустки та лікарняних. Після завершення звітного періоду в автономному терміналі формуються звіти, які можна завантажити через Ethernet або USB у вигляді таблиць xls. Крім присутності на робочому місці в таких табелях відображаються запізнення, прогули, ранні догляди, переробки, перерви та інші види догляду. Зручно, що з допомогою СУРВ можна проводити віддалений контроль філій підприємства.

Сучасні термінали, що входять до СУВР, можуть не тільки фіксувати робочий/неробочий час, а й контролювати доступ до приміщення, керуючи електрозасувками, електрозамками, турнікетами. Щоб система працювала надійніше і можна було 100% ідентифікувати людину, фахівці рекомендують використовувати біометричну систему, яка сканує відбитки пальців, геометрію обличчя, сітківку ока, які неможливо втратити чи підробити.

Вибираючи систему контролю робочого часу, варто визначитися, який ідентифікатор буде застосовуватися для стеження за приходом/доглядом співробітників. Сучасні моделі СУВР можуть відрізнятися за кількістю функцій, якістю та зручністю інтерфейсу. Моделі обладнання від Хіквіжн поєднують якість, надійність, практичність та доступну ціну. Придбати їх недорого та з гарантією від виробника можна придбати на сайті фірмового магазину Hikvision.

 11.01.2019
 (278 переглядів)