HIKVISION.BIZ.UA
+380664678834 +380443336834
Електронна пошта
info@hikvision.biz.ua
Цілодобово 24/7
Наш Адреса
Киев, Жилянская, 118
ПН-ПТ 10:00-18:00
Купити відеоспостереження в Україні

Купити відеоспостереження в Україні

Сучасне відеоспостереження - найоптимальніший та найефективніший метод для захисту приватної власності, контролю за виробничими процесами та надання різних сфер послуг. Системи відеоспостереження мають великий попит у багатьох сферах людської діяльності:

● педагогічна сфера. Встановлені відеокамери забезпечать безпечний навчальний процес, покращать сам підхід до навчання, адже завдяки відеозв'язку можна здобувати або викладати освіту не виходячи з дому;

● управлінська сфера. У цій галузі відеоспостереження підтримує взаємозв'язок людини та суспільства. Також воно дозволяє контролювати органи управління у громадських, державних та приватних організаціях;

● сфера мистецтва. У цій галузі камери спостереження та охоронні системи застосовуються у всіх музеях, театрах, галереях;

● економічна сфера. За рахунок систем відеоспостереження здійснюється контроль за виробничими процесами, забезпечується стабільність на заводах, біржах, банках.

Купить видеонаблюдение

Крім того, до цього списку можна включити військову, медичну, екологічну та інші сфери, що так чи інакше пов'язані з діяльністю людини. Все сучасне відеоспостереження можна розділити на аналогове та IP, обидва варіанти мають свої переваги та гарантують відмінну якість відео з високою роздільною здатністю. Можна купити відеоспостереження та всі комплектуючі для нього через інтернет-магазин hikvision.biz.ua . На відміну від аналогових систем, в IP моделях камери функціонують через Інтернет протоколи, які допомагають створити розподілену систему відеоспостереження. Простіше сказати, IP-камери можуть встановлюватися скрізь, де є доступ до інтернету. Аналогове відеоспостереження застосовується для формування замкнутих систем спостереження, елементи якої можуть бути максимально далеко від записуючого пристрою, наскільки дозволяє довжина кабелю.

Вартість аналогового відеоспостереження обійдеться трохи дешевше, ніж IP моделей. Це пояснюється тим, що в останніх вбудований модуль Ethernet і додаткові чіпи для стиснення відео. У магазині Хіквіжн представлені вигідні ціни на всю продукцію. У його каталозі є якісне, надійне і професійне відеообладнання, яке можна придбати не виходячи з дому. Досить описати менеджерам необхідні завдання та вимоги до техніки, і вони підберуть все необхідне.

У широкому систематизованому каталозі Хіквіжн представлені різноманітні розділи, у яких представлені:

● готові комплекти систем відеоспостереження, які готові до роботи;

● різноманітні камери спостереження;

● відеореєстратори, необхідні для архівації отриманих даних;

● приймачі, передавачі сигналу, інфрачервоні прожектори, кронштейни та інші комплектуючі, що дозволяють створити надійну систему відеоспостереження.

Професійно встановлене відеоспостереження вимагатиме певних витрат, проте отриманий результат забезпечить високий рівень безпеки, запобігатиме діям зловмисників та допоможе уникнути можливих збитків. Для будинку, квартири, офісу, паркування, КПП та інших об'єктів застосовуються різні типи систем відеоспостереження, які відрізняються за складністю та функціональністю складових самої системи.

 10.01.2019
 (247 переглядів)